Göktim

2004 yılında inşaat ve dekorasyon alanında sektöre giriş yapan Göktim İnşaat, kış bahçeleri ve katlanır cam uygulamaları ile başladığı ticari hayatına daha sonra aldığı çeşitli alanlardaki temsilcilikleriyle devam etmektedir.Ana çalışma alanı alüminyum doğrama ve cam ticareti olmasına karşın hertürlü alüminyum doğrama imalatı ve montajı yapmakta olan firmamız üretici olarakta patentli ürünü olan cam balkon aksesuarı satışı ve montajı da yapmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Kusursuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle devam eden çalışmalarımızı yaklaşık 350 m2’lik bir üretim tesisinde yapmaktayız. Yenilikleri sürekli takip edip en iyi hizmeti sunmak için eğitimli, donanımlı ve profesyonel kadroyla ilerlemekteyiz.

Amacımız daha yaşanılabilir ve sorunsuz mekanlar yaratmaktır. Bu doğrultuda iş teslimi yapılan projelerle ilgili garanti belgeleri de ilgili taraflara teslim edilmektedir.

İnsan

Tüm çalışanlarımızın ve çözüm ortaklarımızın bizim başarımızda rol oynayan en önemli unsurlar olduğuna inanıyoruz. Çalışanlarımıza olumlu teşviklerle enerji sağlayan bir çalışma ortamının sağlanmasının verimi artıracağı tartışılmaz.

Yenilikçi & Liderlik

Müşterilerimize maksimum fayda sağlayan yenilikçi anlayışımızla gurur duyuyoruz. Sürekli gelişim ve verimliliğimizin arkasında ki güç arge çalışmalarına yapılan yatırımlardır. Cam balkon ve katlanır cam sistemlerinde her zaman bir adım önde olmayı hedefliyoruz.

Misyon ve değerlerimize sadık kalarak sürekli finansal büyüme ve başarı hedefimizdir. Şirketimizin ortak noktası olan müşteri ve çalışanlarımız ile birlikte daima ileriye doğru bir ivme kazanmamızı sağlamaktadır.